Bezpieczne dziecko w sieci

Ustawimy i zabezpieczymy system operacyjny Windows tak, aby Twoje dziecko było bezpieczne podczas korzystania z internetu. Możemy określić i skonfuugurować konkretne godziny w których internet będzie dostępny dla Twojej pociechy. Zablokujemy aby nie wyświetlały się niedozwolone treści.

Przyspieszenie działania komputera

Oczyścimy komputer ze zbędnych programów, zoptymalizujemy pracę systemu operacyjnego Windows, co spowoduje znaczne przyspieszenie jego działania

Odzyskiwanie utraconych danych

Jeśli utraciłeś dane to nic się nie martw. Odzyskamy je dla Ciebie. Dane odzyskujemy ze wszystkich nośników

Kopia bezpieczeństwa Twoich dancyh

Na pewno masz na swoim komputerze bardzo cenne dane, np. zdjęcia, filmy, dokumenty. Zabezpieczymy te wszystkie dane na zewnętrznym nośniku danych abyś czuł się bezpiecznie

Naprawa, reinstalacja Windows

Pewnie już kiedyś spotkałeś się z widokiem niebieskiego ekranu. Jesteśmy po to aby naprawić ten problem. System operacyjny możemy zainstalować na nowo nie tracąc cennych dla Ciebie danych.

Aktualizacja sterowników

Wszystkie problemy wydają się być podobne, ale nie zawsze trzeba formatować dysku. Zaktualizujemy sterowniki, wgramy ich nowe wersje co spowoduje stabilną pracę Twojego systemu Windows. Wgramy potrzebne oprogramowanie, naprawimy nie działąjące programy

Odwirusowanie komputera

Jeśli Twój komputer zostanie zainfekowany, skutecznie usuniemy złośliwe oprogramowanie. Dodatkowo zaproponujemy bardzo dobre i bezpieczne programy antywirusowe.

Diagnoza - czyszczenie - naprawa

Czasami diagnoza może być dla nas niemiła. Może bynajmniej okazać się, że jakaś część komputerowa jest konieczna do wymiany. Musisz wiedzieć, że cykliczne czyszczenie sprzętu z kurzu wydłuży jego żywotność. Możesz zlecić nam prace konserwacyjne i rozbudowy swojego komputera.

Resetowanie, odzyskiwanie haseł

Zdarzyło Ci się zapomnieć hasła do komputera ? Zleć nam uslugę jego odzyskania

Kamery ? Tak ! Sprawdź ile to kosztuje

Jedną z usług jaką proponujemy, jest systemy monitoringu. Sprzęt dowieziemy i podłączymy. Możesz czuć się bezpieczny z monitoringiem zamontowanym przez nas. Obraz z kamer możesz oglądać na komputerze, telewizorze oraz zdalnie na telefonie.
Skonfigurujemy sieć komputerową w Twoim domu, ustawimy sieć WIFI, zabezpieczymy całość przed nieuprawnionym dostępem, rozprowadzimy internet.
Jeśli potrzebny Ci jest nowy komputer, laptop, drukarka lub inna rzecz związana z dziedziną informatyki o jakiej pomyślisz, to natychmiast też pomyśl o Serwisanaci ! To co zamówisz dostarczymy, podłączymy i przeszkolimy Cię.