Misją naszego zespołu jest dostarczanie Klientom usług najwyższej jakości, rozwiązań informatycznych zwiększających komfort i bezpieczeństwo pracy oraz oferowanie profesjonalnego wsparcia technicznego.
Na terenie całego kraju sprzedajemy, wdrażamy i serwisujemy program do Zarządzania Firmą RaksSQL. Składa się on z modułów Finanse i Księgowość, Kadry i Płace, Środki Trwałe, Handel i Magazyn, Produkcja, CRM
Świadczymy kompleksowe usługi wdrażania Polityki Ochrony Danych Osobowych (zgodnej z RODO) wraz z opracowaniem wymaganej dokumentacji oraz zgłoszeniem zbiorów danych osobowych do GIODO
Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem urządzeń fiskalnych firm Posnet, Emar, Farex oraz Elzab. Urządzenia sprzedajemy i serwisujemy na terenie całego kraju. Zapytaj o rabat specjalny na hasło "kupuje w Megatanio24"
Sprzedajemy nowe certyfikaty kwalifikowane, jak również odnowienia certyfikatów. Serwisanci to mobilny punkt certyfikacji, dzięki czemu usługę wykonujemy na miejscu u Klienta i zarejestrujemy certyfikat w komputerze.
Oferujemy sprzedaż komputerów, serwerów, laptopów, peryferii. Jesli jakiegoś produktu nie znajdziesz w sklepie to zadaj nam pytanie na mail lub telefonicznie. Na pewno dobrze Ci doradzimy Przejdź no naszego sklepu internetowego
Wykonujemy instalacje monitoringu w domach prywatnych, małych punktach sprzedaży jak również w dużych obiektach np. monitoring bloków czy całych osiedli, zarówno w technologii analogowej oraz IP.
Jesteśmy przedstawicielem firm Slican, Platan, Panasonic, Elektronix - producentów central telefonicznych. Oferujemy sprzedaż, instalację, konfigurację i serwis central telefonicznych.
Zajmujemy się instalacją i rozbudową sieci komputerowych. Szczególny nacisk kładziemy na dobór właściwej infrastruktury sprzętowej i platformy systemowej oraz na zapewnienie pełnego bezpieczeństwa sieci.
Data recovery, to działania pozwalające na przywrócenie dostępu do danych, które zostały zapisane na nośniku danych i zostały usunięte bądź dostęp do nich nie jest możliwy (np. awaria dysku)
Jako Reseller na Polskę prezentujemy bardzo tanie i wygodne rozwiązanie do pracy zdalnej jakim jest Splashtop. Jest to dużo tańsze rozwiązanie niż Team Viewer czy Logme In.
Darmowy Program do fakturowania. Prosty i intuicyjny wygląd idzie w parze z funkcjonalnością oprogramowania. Pozwala ono na prowadzenia bazy produktów, kontrahentów co w pełni uprasza wystawianie faktur.