Państwa biznes pod profesjonalną opieką informatyczną!

Świadczymy usługi z zakresu obsługi informatycznej dla firm. W sposób całkowicie kompleksowy przejmujemy od naszych klientów szerokie spektrum zadań związanych z wszelkimi kwestiami informatycznymi - zakupem sprzętu komputerowego i drukarek, elementów sieci informatycznej, oprogramowania, tworzeniem aplikacji, sprawdzaniem legalności wykorzystywanych w firmach programów, czy też odzyskiwaniem danych oraz ochroną antywirusową i antyszpiegowską komputerów w przedsiębiorstwach. 

Profesjonalna obsługa firmowa

Niezależnie od tego, w jakiej dziedzinie działalności realizują Państwo swój biznes, możemy zaproponować obsługę informatyczną każdej firmy, realizowaną za pośrednictwem naszych fachowców w zakresie budowy sieci komputerowych, oprogramowania, programów pocztowych czy antywirusowych. 

Decydując się na kompleksową obsługę informatyczną firmy, możecie Państwo w pełni skupić swoją uwagę, zasoby i środki finansowe na podstawowych obszarach zainteresowania swojej firmy. Outsourcing IT będzie dla Was sposobem na osiągnięcie trwałej i wysokiej przewagi nad konkurencją. Wiemy, jak bardzo kosztowne może być utrzymanie własnego działu IT, dlatego przekazanie takiej obsługi zewnętrznej firmie może przynieść nie tylko oszczędności, ale i bezpieczeństwo funkcjonowania w sieci internetowej i komputerowej. 

Zadbamy o to, aby sfera informatyczna Państwa działalności działała bez zarzutu i aby nasza opieka była wsparciem dla Waszego biznesu. Dopasujemy konkretne rozwiązania komputerowego oraz z zakresu oprogramowania i aplikacji do indywidualnych potrzeb każdego naszego klienta.

 Spełnimy każde oczekiwanie naszych klientów

 Świadcząc usługi dotyczące opieki informatycznej firm  zapewnimy Państwu stałe nadzorowanie poprawności działania firmowej sieci informatycznej, a ponadto zadbamy o jej regularną modernizację i aktualizację. Na Państwa komputerach firmowych znajdzie się wyłącznie legalne, praktyczne w użyciu oprogramowanie. Na Państwa życzenie jesteśmy gotowi do tego, aby przeanalizować Wasze potrzeby i wypracować najlepsze rozwiązania informatyczne, wraz z długofalowym planem ich wdrożenia do działalności gospodarczej. Dzięki nawiązaniu współpracy z profesjonalną firmą świadczącą obsługę informatyczną dla firm, uzyskacie Państwo gwarancję, że w najbliższej przyszłości w sposób efektywny będą stosowane na gruncie Waszego biznesu nawet najbardziej skomplikowane, ale i użyteczne technologie informatyczne. 

Bezpieczeństwo ponad wszystko
 
Po wykonaniu analizy poziomu zabezpieczeń komputerów i całej sieci informatycznej, przygotujemy dla Państwa program ochrony wrażliwych danych w Państwa działalności. Ważne jest, aby okresowo dokonywać kopii bezpieczeństwa wszystkich danych, których utrata wiązałaby się z wysokimi kosztami dla całej firmy. Możemy w ramach obsługi informatycznej firm wykonywać tzw. backup oraz solidnie zabezpieczyć Państwa komputery i bazy danych. 

Oferujemy swoim klientom pełną identyfikację potrzeb informatycznych w firmie, na podstawie przeprowadzonego analizy potrzeb biznesowych oraz określenia indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy i jego pracowników. Pozwoli nam to na wspólne wypracowanie strategii rozbudowy i modernizacji infrastruktury informatycznej, spełniającej oczekiwania odbiorców.